Plakat w czarnej ramie - Gotowy do wysokich lotów - Uroczy czerwony dwupłatowiec w stylu retro - 50x70cm
- Uroczy plakat przedstawiający czerwony dwupłatowiec w delikatnym akwarelowym stylu. Subtelna ilustracja w stylu retro doskonale pasuje do dziecięcych i klasycznych wnętrz.



Plakat - Gotowy do wysokich lotów - Uroczy czerwony dwupłatowiec w stylu retro
„Gotowy do wysokich lotów” to wyjątkowy plakat, który łączy w sobie nostalgiczny urok lotnictwa i subtelną, akwarelową estetykę. Ilustracja przedstawia klasyczny czerwony dwupłatowiec, unoszący się w lekkiej, pastelowej kompozycji. Delikatne pociągnięcia pędzla nadają obrazowi miękkości i subtelnego, ręcznie malowanego charakteru.
Starannie dobrana kolorystyka oraz minimalistyczna forma sprawiają, że plakat doskonale pasuje do dziecięcych wnętrz, kącików zabaw i przestrzeni inspirowanych stylem retro. Ilustracja oddaje atmosferę dawnych czasów i podkreśla magię lotnictwa, będąc jednocześnie elegancką dekoracją dziecięcą.
To idealna ozdoba do pokoju dziecka, przedszkola czy pracowni, która wprowadza element przygody i marzycielskiej swobody. Czyste, jasne tło sprawia, że samolot zdaje się unosić w powietrzu, dodając wnętrzu wrażenia lekkości. Czarna rama w komplecie nadaje kompozycji eleganckiego wykończenia i sprawia, że jest gotowa do powieszenia.
Dzięki wysokiej jakości druku każdy detal jest precyzyjnie odwzorowany, a barwy pozostają trwałe i intensywne przez długie lata. Nowoczesna technologia wydruku pozwala na zachowanie subtelnej tekstury i delikatnego cieniowania, co dodatkowo wzbogaca estetykę ilustracji.
„Gotowy do wysokich lotów” to doskonały wybór dla miłośników lotnictwa, stylu retro i subtelnych, artystycznych kompozycji. To plakat, który wnosi do wnętrza element nostalgii, przygody i ponadczasowej elegancji.


Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz przy odbiorze przesyłki.
Systemy płatności on-line umożliwiają natychmiastowe wysyłanie płatności za pomocą rachunku bankowego lub karty kredytowej.
Płatność kartą płatniczą jest dostępna bezpośrednio na stronie Sklepu Internetowego po złożeniu zamówienia. Realizowana za pomocą bezpiecznego połączenia SSL, które uniemożliwia podgląd wpisanych danych przez osoby niepowołane.
Wybierając Przelew Tradycyjny po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą wszystkie informacje niezbędne do dokonania przelewu.



Wykonanie
Plakat w ramie jest gotowy do powieszenia na ścianę. Wydruk wykonany na wysokiej jakości papierze Premium o gramaturze 200g/m2. Nowoczesna i stylowa ramka wykonana jest z MDF o szerokości 2 cm. Tył obrazu zabezpieczony jest sztywną płytą HDF o grubości 2mm. Plakat w ramie jest lekki i wyposażony jest zawieszkę umożliwiający wygodny montaż. Każda Ramka wyposażona jest w lekką i nietłukącą przezroczystą szybę z akrylowego pleksiglasu.
Technologia
Plakat wykonywany jest przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii druku. Podczas produkcji używane są ekologiczne, bezwonne i trwałe tusze pigmentowe o głębokim nasyceniu barw. Nowoczesne systemy produkcyjne oraz precyzyjny wydruk w połączeniu z ludzką dokładnością i starannością umożliwiły stworzenie produktu idealnego.
Zwracamy uwagę, że kolory na zamawianych przez Państwa produktach mogą się nieznacznie różnić od tych widocznych na wizualizacjach komputerowych prezentowanych w naszym sklepie. Różnice te wynikają z kilku czynników
- Różnice w ustawieniach monitora: Każdy monitor może wyświetlać kolory inaczej w zależności od ustawień jasności, kontrastu oraz kalibracji kolorów.
- Technika druku: Proces drukowania wykorzystuje inne metody mieszania kolorów niż te, które stosowane są w wyświetlaczach komputerowych. Kolory drukowane mogą wyglądać inaczej na różnych materiałach i przy użyciu różnych tuszy.
- Oświetlenie: Kolory mogą wydawać się inne w zależności od rodzaju i intensywności oświetlenia, w którym oglądany jest obraz.
Staramy się, aby nasze wizualizacje komputerowe jak najwierniej oddawały rzeczywisty wygląd produktów, jednak pewne odchylenia są nieuniknione.
Dziękujemy za zrozumienie.
Czy wiesz, że jesteśmy producentem i wszystkie nasze produkty wykonywane są w naszej specjalistycznej pracowni w Polsce? Każdy produkt na Arttor.pl to nasz oryginalny produkt.
Dowiedz się więcej o nas i naszych plakatach
Papier wykorzystywany do produkcji plakatów
Wszystkie produkowane przez nas plakaty drukujemy na papierze Premium o gramaturze 200g/m2. Powierzchnia papieru jest matowa, bez odblasków. Stosowany przez nas papier jest odporny na starzenie
Warianty kolorystyczne ram
W zależności od stylu oraz wystroju pomieszczenia dobierz indywidualnie kolor ramy do posiadanego wnętrza. Odpowiednio dobrana rama spełnia funkcję techniczną i estetyczną zarazem
Plakat gotowy do zawieszenia
Każda ramka posiada zamocowane do ramy dwie zawieszki dzięki czemu jest gotowy do powieszenia na ścianę. Ramkę można powiesić zarówno pionowo jak i poziomo

Ekologiczne tusze
Używamy ekologicznych, bezwonnych i trwałych tuszy o głębokim nasyceniu barw
tabilna rama z MDF o szerokości 2 cm
Precyzyjnie docięte ramy pod wymiar przy użyciu maszyn stolarskich gwarantują w połączeniu z unikatowym wydrukiem idealny efekt końcowy. Nasze ramy to gwarancja produktu na najwyższym poziomie
Szybka akrylowa z plexiglass
Każda ramka wyposażona jest w bezpieczną nietłukącą się szybkę akrylową z plexiglass